Něco o mě a kontakt

Když jsem se začala seznamovat se šitím patchworku, vůbec jsem netušila, jak moc mně tato technika šití nadchne a stane se mým velkým koněm.

 K šití patchworku jsem přišla téměř jako slepý k houslím. Šila jsem vždycky ráda, takže když přišel manžel s nabídkou  paní Moniky Pospíškové uspořádat u nás doma kurz  když dám dát dohromady aspoň 4-5 ženských, tak jsem bez zaváhání kývla, aniž jsem tušila, do čeho se řítím (a manžel myslím taky ne). To bylo v únoru 2007 a od té doby nenechám bez povšimnutí obchod s látkama, kolem kterého projdu nebo najdu na internetu.

Jak začalo přibývat našitých výtvorů a rodina a přátelé byli zvědaví, co to vlastně s maminkou děláme, rozhodla jsem se založit vlasní stránky, kde budou fotky našeho tvoření. A také tady najdete spoustu odkazů, které jsem za ty roky našla a věřím, že se pro mnohé stanou inspirací.

 

 

Čím více pronikám do tajů patchworku, tím více si připadám jako začátečník ... A vlastní fantazii se meze nekladou, jeden vzor ušitý pokaždé z jiných látek může vypadat odlišně.

V roce 2010 jsem podlehla kouzlu textilních panenek a díky kurzu dvou šikovných lektorek ze Slovenska - Žanety a Lucie jsem mohla ušít své první panenky, které si brzo našly svoje dívčí "maminky".

 

Kde jsem k zastižení:

adresa - Březolupy 258

telefon- 604 298 972, 604 282 445

e-mail - savi.patch@seznam.cz

Editace stránek
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Nový příspěvek

Nový příspěvek

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one